Kontaktujte nás: 776890330 | onlinespanelstina@gmail.com

Španělština na Vysočině

Individuální i skupinová výuka v okolí Nového Města na Moravě a Hlinska

Pokud jste studenti španělštiny, případně se jimi hodláte stát, a zároveň se vyskytujete v okolí Křižánek, Nového Města na Moravě či Hlinska, bude mi ctí vyučovat Vás osobně. Stejně jako u online kurzů, i v případě výuky z očí do očí platí, že se nejprve pobavíme o Vašich očekáváních a potřebách a nachystáme kurz, ve kterém se budete cítit dobře a naučíte se přesně to, co jste chtěli.

Hodiny španělštiny se mohou soustředit na konverzaci, procvičování gramatiky, doučování k maturitě, přípravu ke zkoušce DELE apod. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli variantu, určitě narazíme na spoustu slovíček, k jejichž vysvětlení bude zapotřebí zabrousit do španělské kultury a reálií a Vy najednou budete vědět, co jsou třeba “tapas” a proč se jim tak říká.

Cena jedné hodiny (60 minut)  je 400 Kč. Máte-li po ruce kamaráda či kolegu, který by také chtěl umět španělsky, vezměte ho s sebou. Cena se pak rozpočítá mezi jednotlivé studenty.

O mně

Vystudovala jsem obor Španělské a české filologie na FF MU. Během studia jsem absolvovala jeden semestr ve španělském Valladolidu. Po ukončení studia jsem se věnovala výuce španělštiny na gymnáziu, základní škole a v jazykových kurzech pro dospělé i děti. Také jsem vyučovala španělsky mluvící cizince češtině.

Na počátku stálo velmi lehkovážné rozhodnutí. Na střední škole jsem si jako druhý cizí jazyk zvolila španělštinu. Milým překvapením byla moje tehdejší paní profesorka, velmi temperamentní dáma plná elánu. Učebnice španělštiny, kde prožívali svá malá každodenní dobrodružství český a kubánský kolega, to byla zase jiná kapitola.... Po čtyřech letech jsem ze španělštiny odmaturovala a vydala jsem se ji studovat na univerzitu. Otevřel se mi tak nádherný a bohatý svět španělsky mluvícího světa, kde se dobře jí a pije, tančí se flamenco nebo salsa, kde ještě stále někteří spí siestu a jiní mají fiestu. Prostě dějí se tu věci. Ne náhodou právě ve španělsky psané literatuře vzniklo něco takového jako magický realismus.

Řeč nelze odtrhnout od lidí a jejich stylu života. I kdybychom začali od nuly a chvilku zápasili se španělskou výslovností a tvary sloves, vždycky na nás odněkud dýchne španělské prostředí a temperament. Jako lektorka se snažím, abyste nejen rozuměli, psali a mluvili španělsky, ale abyste také poznali španělsky mluvící svět a nechali se jím okouzlit.